• MISTRZOSTWA POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

• 13 maja na stadionie lekkoatletycznym w  Kutnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Czwórboju  Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci . Zawodnicy brali udział w czterech konkurencjach: bieg na dystansie 60m,w skoku w dal, w rzucie piłeczką palantową oraz w biegu na dystansie 600m (dziewczęta) i 1000m (chłopcy). Reprezentacja dziewcząt  zajęła trzecie miejsce. Barw naszej szkoły broniły: Vanessa Gajda, Natalia Wypych, Nikola Ciężarek, Lena Przywitowska, Gabriela Florczak, Gabriela Gajewska i Nikola Żuchowicz . Chłopcy w składzie: Jan Anzelak, Olaf Martofel, Jakub Józwik, Rafał Albinowski, Adam Karwacki i Rafął Świder zajęli czwarte miejsce.

Udział w zawodach  był częścią zadania publicznego pn. „Sport- zdrowie, przyjemność i relaks” –realizowanego  przy wsparciu finansowym  z budżetu   Gminy Żychlin.

GRATULACJE!!!

• MISTRZOSTWA POWIATU - FESTIWAL SZTAFET LEKKOATLETYCZNYCH

• 8 maja na  lekkoatletycznym obiekcie sportowym MOSIR w Kutnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w kategorii Igrzyska Dzieci i Młodzieży w sztafetach lekkoatletycznych. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców.

W Igrzyskach  Dzieci (rocz. 2011-2012):

I miejsce w sztafecie 4x100m zajął zespół chłopców w składzie: Jan Anzelak, Olaf  Martofel , Filip Druszcz i Adam Karwacki. (awans do finału wojewódzkiego).

II miejsce w sztafecie 4x100m zajął zespół dziewcząt w składzie: Nikola Żuchowicz, Nikola Ciężarek, Vanessa Gajda, Małgorzata Głuszcz i Lena Przywitowska.

V miejsce w sztafecie szwedzkiej (400m,300m,200m i 100m)  zajął zespół chłopców w składzie: Jan Anzelak, Olaf  Martofel , Rafał Albinowski i Jakub Józwik.

W Igrzyskach  Młodzieży Szkolnej (rocz. 2009-2010):

II miejsce w sztafecie 4x100m zajął zespół chłopców w składzie: Filip Zieliński, Wiktor Szampanty, Gracjan Bzdak i Konrad Pawłowski .

II miejsce w sztafecie 4x100m zajął zespół dziewcząt w składzie: Natalia Kwiatkowska, Wiktoria Kalinowska, Milena Kowalska i Oliwia Sochacka.

II miejsce w sztafecie olimpijskiej (800m,400m,200m i 100m)  zajął zespół chłopców w składzie: : Filip Zieliński, Wiktor Szampanty, Igor Adamczyk i Patryk Józwiak .

Udział w mistrzostwach  był częścią zadania publicznego  pn. „Sport- zdrowie, przyjemność i relaks” –realizowanego  przy wsparciu finansowym z budżetu  Gminy Żychlin.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• FINAŁ POWIATOWY W DRUŻYNOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ CHŁOPCÓW

•   6 maja na stadionie MOSiR w Kutnie odbył  się Finał Powiatowy w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej chłopców. Nasi lekkoatleci uplasowali się na drugim miejscu i awansowali do półfinału wojewódzkiego.

Uczniowie rywalizowali w pchnięciu kulą, w skoku w dal i wzwyż, biegu na dystansie 100m, 300m, 600m, 1000m  i sztafecie 4x100m.

Nasza szkołę reprezentowali: Bartosz Rosiński, Wiktor Szampanty, Igor Adamczyk, Konrad Pawłowski, Gracjan Bzdak, Filip Urbański, Patryk Józwiak, Bartosz Wojtczak, Michał Orzechowski, Szymon Puchalski, Danylo Pavlykivskyi i Filip Zieliński .

Serdeczne gratulacje!!!

• POWIATOWE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

• Młodzież z klas IV-VI szkół podstawowych w miniony wtorek (30 kwietnia) rozpoczęła wiosenną edycję ,,Czwartków lekkoatletycznych”. Młodzi  zawodnicy tradycyjnie rywalizowali w konkurencjach biegowych, rzucie piłeczką palantową oraz w skoku wzwyż i w dal. Podczas pierwszych wiosennych zawodów startowało 9 szkół (ok. 200 zawodników).  Nie zabrakło również zawodników z naszej szkoły , którzy ponownie uplasowali się na podium.