• Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

• 27 marca w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Żychlinie, odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach  uczestniczyli uczniowie naszej szkoły: Michalina Staszewska, Wiktoria Kalinowska i Igor Adamczyk. Turniej tradycyjnie składał się z dwóch części. W części pisemnej uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań. Po sprawdzeniu części pisemnej 3 uczestników turnieju którzy otrzymali największą liczbę punktów przeszli do kolejnego ustnego etapu eliminacji. Najlepiej z naszych reprezentantów spisała się Michalina Staszewska.  Najlepiej napisała test a w części ustnej bardzo dobrze odpowiadała na wylosowane wcześniej pytania i ostatecznie zajęła  I miejsce i będzie reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych. Pozostali nasi reprezentanci zajęli miejsca: III  Igor Adamczyk oraz V Wiktoria Kalinowska. Wszyscy uczestnicy gminnych eliminacji otrzymali pamiątkowe upominki, zaś najlepsi nagrody ufundowane przez Burmistrza Gminy Żychlin.

Gratulacje i życzymy powodzenia w następnym etapie!