• Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

• 29 marca w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Żychlinie, odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

W eliminacjach  uczestniczyli uczniowie naszej szkoły: Wiktoria Kwiatkowska, Jakub Falkowski i Tomasz Mrowicki. Turniej tradycyjnie składał się z dwóch części. W części pisemnej uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań. Po sprawdzeniu części pisemnej 3 uczestników turnieju którzy otrzymali największą liczbę punktów przeszli do kolejnego ustnego etapu eliminacji. Najlepiej z naszych reprezentantów spisała się Wiktoria Kwiatkowska.  Bardzo dobrze napisała test a w części ustnej najlepiej odpowiadała na wylosowane wcześniej pytania i ostatecznie zajęła I miejsce i będzie reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych. Wszyscy uczestnicy gminnych eliminacji otrzymali pamiątkowe upominki, zaś najlepsi nagrody ufundowane przez Burmistrza Gminy Żychlin.

Gratulacje i życzymy powodzenia w następnym etapie!

• PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI ,,GRY I ZABAWY” KLAS I-IV

• 22 marca w ramach Igrzysk Dzieci rozegrano w Kutnie Półfinał Wojewódzki  w konkursie ,,Gry i Zabawy Ruchowe” dla klas I-IV.

W zawodach uczestniczyli uczniowie  naszej szkoły, którzy zajęli III miejsce, drugie miejsce zdobyła Szkoła podstawowa nr 5 w Skierniewicach. Zwycięzcą konkursu został zespół Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie, który awansował do finału wojewódzkiego

• INFORMACJA

• Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żychlinie informuje, że przedstawiciele Kuratorium Oświaty nie ingerują w regulaminy, postanowienia czy ustalenia, na podstawie których prawidłowo funkcjonuje nasza placówka. Propozycje i ustalenia omawiane są z nauczycielami, przedstawicielami Rady Rodziców oraz Samorządem Uczniowskim wraz z opiekunami.

Od lat uczniowie naszej szkoły w ramach pomocy w placówce dokładali symboliczne kwoty na zakup papieru ksero, który jest wykorzystywany dla podniesienia jakości pracy uczniów. W tym roku ustalono, że każdy uczeń przyniesie papier ksero, który służy tylko i wyłącznie do przygotowania dodatkowych materiałów, kart pracy i zadań do indywidualizacji pracy na lekcjach oraz wszystkich zajęciach dodatkowych aby usprawnić proces dydaktyczny.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy Rodziców do kontaktu z dyrektorem w każdą środę w godzinach 14.00 – 15.00 w ramach godzin dostępności.

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego

Renata Durka